Servisní technik

Náplň práce:

  • Provádění standardních a náročnějších oprav na manipulačních vozících;
  • servis většinou u zákazníka;
  • diagnostika závad, vypsání náhradních dílů s následnou opravou;
  • provádění individuálních úprav a instalace příslušenství na vozíku;
  • zodpovědnost za odvedenou práci;
  • psaní servisních výkazů na PC;
  • samostatná práce v terénu, dle pracovního plánu;

Hledáme:

  • někoho, kdo je vyučen v oboru automechanik popř. vzdělání technického směru;
  • má zkušenosti s opravami motorů, převodovek a diagnostikou závad;
  • je samostatný a zodpovědný za svou práci;
  • má znalosti motoru;
  • má řidičský průkaz skupiny B a je aktivní řidič;

Nabízíme:

  • práci ve stabilní české společnosti;
  • služební servisní automobil;
  • služební telefon a notebook;
  • dobré platové podmínky;
  • zaměstnání na HPP;
  • nákup náhradních dílů za výhodnější ceny;
  • místo výkonu práce: Česká republika;
  • práce pouze po-pá;
  • nástup možný ihned.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na email kariera@satraglobal.cz Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.